Není nad to vychutnat si odpolední šálek nejlepšího sypaného čaje. Pro ten správný požitek je však důležité, abyste tento lahodný nápoj připravovali ze skutečně kvalitních surovin. Objednejte si tradiční sypaný čaj s dlouhou historií, při jejichž výrobě bylo použito osvědčených postupů známých v Číně či Japonsku už po tisíce let. Nezapomínáme však i na ty z vás, kteří mají raději sáčkované čaje. Stačí si jen vybrat z široké nabídky kvalitních čajů z celého světa.  

Podlehněte také kouzlu silného šálku pravého čaje – podlehněte čajům z Oxalis.cz.

Sypané čaje mnoha druhů a chutí

 

Jste milovníky klasických černých čajů, či dáváte přednost spíše osvěžující chuti čaje zeleného? Anebo jste podlehli kouzlu sladkých
ovocných čajů? Nabízíme Vám lahodné čajíčky všech těchto druhů a ještě mnoha dalších. Ochutnejte například exotičtější honeybush čaj či výrazný maté čaj. Velmi oblíbené jsou také oku lahodící bílé kvetoucí čaje. V naší nabídce máme kvalitní čaj pro mlsný jazýček každého z Vás. Jakmile jednou ochutnáte kvalitní sypané čaje z Oxalis.cz, už se jich nebudete chtít vzdát.


Vyberte si z naší široké nabídky našich sypaných čajů a pijte kvalitní nápoje, které potěší Vaše chuťové buňky a pozvednou mysl.
 

Sypaný čaj - výhody

Bezpochyby tou hlavní a největší výhodou sypaného čaje je jeho vyšší kvalita. Výrobci porcovaných čajů jsou tlačeni do masové výroby a snahy o co nejnižší cenu, čímž vždy alespoň částečně utrpí i kvalita. Také je důležité zmínit to, že nabídka porcovaného čaje je mnohem omezenější, v supermarketu se musíte omezit na výběr z několika málo druhů tohoto produktu, zatímco specializované čajové prodejny mají ve svých regálech obvykle stovky druhů čajů sypaných.