Opravdu kvalitní káva vybraná přímo z nejlepších plantáží celého světa? Na Oxalis.cz je to samozřejmostí. Provoňte svůj domov dokonalou vůní a nechte se pohltit výtečnou chutí.

Ochutnejte tradiční brazilskou kávu nebo se nechte zlákat exotičtějšími vývozci kávy – objednejte si výběrovou kávu vypěstovanou v Kostarice či v Keni. Káva z Oxalis.cz si Vás zaručeně podmaní.

Káva aromatizovaná i klasická

Jste zatvrzelým milovníkem kávy a svůj běžný den musíte zahájit šálkem tohoto výrazného nápoje? Hýčkejte si své chuťové buňky a pijte kvalitní kávu připravenou z těch nejlepších kávových zrn. Zrnková káva 100% arabica je určená pro vlastní přípravu, je charekteristická plnou chutí a výrazným aroma. V nabídce Oxalis.cz je i mletá káva, která nepotřebuje dlouhou přípravu, stačí jen uvařit. Nabízíme Vám na prodej výběr těch nejlepších káv z celého světa.

Káva se pěstuje v tropických a subtropických oblastech napříč celým světem. Z prapůvodního jednoho druhu pěstovaného v Etiopii se dodnes vyšlechtilo nesmírné množství druhů kávovníku, z nichž každý dává kávová zrna originální a svérázné chuti. I proto si dnes můžete vypít šálek jemné sladké kávy s příchutí oříšků či čokolády, stejně jako s výraznější ovocnou chutí a lehce zemité. Na Oxalis.cz najdete skutečněširokou nabídku prodeje klasické kávy, ale i výběrové plantážní kávy . Objednat si však také můžete kávu aromatizovanou. Okuste kávu s aromatem čokolády, mandlí či jiných zajímavých příchutí.

Vychutnejte si kvalitní čerstvou kávu každý den – pijte kávu od poctivé české pražírny kávy Oxalis.